sprzedazy

Direct Sales Executive

Warszawa, Wołoska 24
Umowa o pracę
Dział:
Dział sprzedaży
Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Realizacja celów sprzedażowych w kanale sprzedaży bezpośredniej.

  • Samodzielne prowadzenie procesu sprzedażowego.

  • Samodzielne prowadzenie procesu obiegu dokumentów koniecznych do realizacji transakcji sprzedaży.

Wymagane umiejętności:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego.

  • Minimum rocznego doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (Specjalista ds. Sprzedaży, Opiekun Klienta) oraz zainteresowania branż motoryzacyjną.

  • Rozwiniętych umiejętnosci sprzedażowych. Dobrej znajomości MS Office, w szczególności MS Excel.

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Kandydaci powinni ponadto cechować się:

  • Komunikatywnścią.

  • Bardzo dobrą organizacją pracy.

  • Wysoką kulturą osobistą.

  • Samodzielnścią.

  • Umiejętnością budowania i utrzymywania dobrych relacji.

  • Nastawieniem na osiąganie celów zgodnie z przyjętymi terminami.

Tylko jeden plik.
Limit 32 MB.
Dozwolone rozszerzenia: pdf, doc, docx, odt, ppt, pptx, xls, xlsx.

Oczekiwania finansowe netto
Dyspozycyjność
Skąd dowiedziałeś/aś się o ofercie pracy w Arval
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.